Tag: atentati

FOTO/Flet për herë të parë ish-mësuesi pasi i shpëtoi atentatit në...

Eljus Thartori është rrëfyer për herë të parë pas atentatit të kryer ndaj tij në 30 gusht, ku mbeti i plagosur. Për gazetarin Enrik Mehmeti,...

Atentati në Vlorë, si ‘e mashtruan’ autorët ish-mësuesin që të dilte...

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me atentatin e një natë më parë, që iu bë ish-mësuesit Eljus Thartori në Vlorë. 36-vjeçarit i...

Breshëri plumbash në banesë, zbardhet dëshmia e Juxhin Kullës: Problemi i...

34-vjeçari, Juxhin Kulla, ka dhene dëshminë e tij lidhur me ngjarjen e ndodhur dje në qytetin e Korçës, pasi i shpëtoi atentatit. Aai zbuloi...

DETAJE/”Më plasi celulari në dorë”, ish-mësuesit të dënuar për vrasje i...

Një 36-vjeçar, ish-mësues Fizkulture, i dënuar për vrasje u plagos me armë zjarri në rrethana ende të paqarta në Vlorë. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme...

FOTO/Kur Santiago Malko ishte polic i Patrullës së Përgjithshme

Vrasja e Santiago Malkos tronditi opinionin publik, pasi u ekzekutua në mënyrë mafioze në zonën e  “Xhamllikut” në Tiranë. Ai ka lënë pas bashkëshorten, në...

U ekzekutua nga vrasës me pagesë, atentati ndaj Gjinit: Ja pistat...

24 orë pas ngjarjes, janë shoqëruar deri më tani në Komisariat mbi 10 persona të cilët janë marrë në pyetje dhe janë lënë sërish...

DETAJE/Vrasja në Durrës, viktima u qëllua me breshëri automatiku: Si autorët...

Policia e Durrësit e cila në bashkëpunim me organin e akuzës po merret me zbardhjen e ngjarjes së djeshme ku mbeti i vrarë 40...

Pas atentatit në Tepelenë kapet një person tjetër, zbulohet droga në...

Krenar Mamo nga Turani banues ne Tiranë është arrestuar nga policia e Tepelenës mëngjesin e sotëm. Policia zbuloi se ai ishte posedues i 14 rrenjë...

Atentati ndaj të riut në Vlorë, policia zbardh ngjarjen: Ishte sajesë,...

Atentati i raportuar se kishte ndodhur në Vlorë, disa ditë më  parë doli që është një sajesë e dy personazheve.(kliko ketu) Policia e Vlorës ka...

Atentati në Vlorë, Kadilli: Rendi dhe siguria nuk ekzistojnë në qytetin...

Atentati ku u vra  një i ri në Vlorë dhe u plagos rëndë shoku i tij, ka sjellë reagimin e anëtarit të Kryesisë së...