web tv

#ONTOP

#ROZE

Oriola dhe Kejvina postojnë fotot nga plazhi, dy modelet provokojnë me...

Me të ardhur vera dhe vajzat e Showbizzit nuk kane vonuar duke ekspozuar linjat e tyre perfekte trupore me bikini qe ua nxjerrin me...

Horoskopi, 23 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dashuria: Ata që duan të vazhdojnë një histori të rëndësishme mund të vendosin gjithashtu që të hedhin hapa të mëtejshme në lidhjen e tyre....

“Jam me kancer”, Kastro Zizo jep sqarimet pas postimit që i...

Një postim i fundit i tij i tronditi të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Kastro njoftoi ne rrethana te paqarta se ishte...

VIDEO/U lirua nga burgu, Stresi tregon detajet: Kam qënë i burgosur...

Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, ka folur për herë të parë pas daljes nga qelia. Ai tregoi se gjithçka ishte politike dhe se...

VIDEO/”Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie”,ndjekësit ngacmojnë moderatoren: Vij...

Moderatorët dhe të famshmit shqiptarë gjithmonë behën objekt diskutimi, sidomos kur ata ndajne moment nga jeta e tyre private. Moderatorja sportive Ilda Bejleri së fundmi...