Tag: Viktime

DETAJE/ Shkodër, identifikohet viktima që ra nga biçikleta në Drin

Policia e Shkodrës ka bërë të ditur se personi që humbi jetën mëngjesin e sotëm pasi u rrëzua në ujërat e Drinit është 71-vjeçari...

Viktima ne ish-bllok, dyshohet vrasje

Viktima e gjetur ne oret e mbremjes ne ish-bllok ka demtime ne trup. Dyshohet te jete vrasje. Nje person u gjet pa jete sonte ne...

LAJMI I FUNDIT/Tirane, trupi i nje viktime gjendet ne ish-bllok

Nje person u gjet pa jete sonte ne ish-bllok. Ngjarja ndodhi ne rrugen Nikolla Tupe. Personi eshte mashkull rreth te pesedhjetave. Nuk dihet ende...

SHKODËR/Vjen i vdekur në spital, arsyet ende enigmë

Një person është sjellë në spitalin rajonal të Shkodrës i vdekur ndërkohë që nuk dihen shkaqet e humbjes së jetës. Në orën 20:00, në...

TIRANË/ Gjendet nudo dhe i vdekur në shtëpi

Një person u gjet i vdekur sot në shtëpinë ku banonte në Tiranë. Ngjarja e rëndë u regjistrua në zonë e Astirit ku një...

FOTO/ Greqi, ja kush është shqiptari që mbeti viktimë e përmbytjeve

Gjetja e trupit të pajetë të shqiptarit Petro Koleci ishte epilogu tragjik i kërkimeve për të zhdukurit e përmbytjeve të ditëve të fundit në...

Aksident i rëndë në Sauk, ndërron jetë 37 vjeçari

Një 37-vjeçar ndërroi jetë në spital pasi u aksidentua për vdekje nga një makinë në orët e para të ditës. Policia tha se aksidenti...

Gjendet një person i pajetë dhe drogë shqiptare në brigjet italiane

Brenda pak ditësh në brigjet provincës së Leçes në rajonin e Puglias janë gjetur qindra kilogramë marijuanë e trafikuar nga Shqipëria. Sipas policisë italiane...

FOTO/ Ky është njëri nga viktimat e atentatit në Lushnjë

Dy të rinj kamë vdekur sot si pasojë e një atentati në Lushnjë. Njëri prej viktimave është 27-vjeçari Zamir Latifi, ndërsa viktima e dytë nuk...