Viktima ne ish-bllok, dyshohet vrasje

Ndaje

Viktima e gjetur ne oret e mbremjes ne ish-bllok ka demtime ne trup. Dyshohet te jete vrasje.

Nje person u gjet pa jete sonte ne ish-bllok. Ngjarja ndodhi ne rrugen Nikolla Tupe. Personi eshte mashkull rreth te pesedhjetave. Nuk dihet ende identiteti i tij dhe as arsyet e vdekjes.

Policia ka nisur hetimet.Nje

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje