Tag: Viktime

DETAJE/Gjendet i vrarë në kanal 23-vjeçari në Fier, dyshime se e...

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne nnë një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Sipas policisë, është konstatuar edhe...

54 vjeçari u gjet në anë të lumit, viktima rrëshkiti pasi...

Një person i identifikuar  si Luigj Gjeloshi, 54 vjeç, nga Kurbini, u gjet i mbytur në anë të një lumi. Por një dëshmitar ka zbuluar...

DETAJE/Viktima i pafajshëm në Kavajë babai i tre fëmijëve, si lindi...

Ramazan Hasalliu, rreth 50 vjeç, mbeti viktimë pas përplasjeve me armë në Kavajë. Sherri i momentit mes dy bandave degradoi në të shtëna arme,...

Shënohet viktima e 2-të, një tjetër pushues mbytet në Durrës

Eshtë shënuar viktima e dytë brenda 24 orëve në Durrës. Mësohet se një pushues është mbytur mëngjesin e së hënës në plazhin e Durrësit. Ngjarja...

DETAJE/Tentoi t’i fshihej krimit, policia kap të riun në Tiranë, çfarë...

Policia ka vene në pranga një 32-vjeçar pasi ka aksidentuar për vdekje një grua. Ngjarja e rëndë ndodhi në Tiranë orët e vona të...

FOTO/Përplasi motorin me kangjellat, humb jetën 18 vjeçari shqiptar në Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti. Viktima është një 18-vjeçar. Mësohet se...

Gjenden eshtrat e një njeriu në një tunel të Qafë Shtamës,...

Janë gjetur disa eshtra të një njeriu. Ministria e Mbrojtjes po kryente disa gërmime në tunelet e Qafështamës për të pastruar tunelin nga municionet e...

EMRI & FOTO GALERI/ Elbasan, përplaset me makinën e Policisë dhe...

Një aksident tragjik ka ndodhur në Elbasan, pranë ish-Kombinatit Metalurgjik me pasojë një të vdekur, Aksidenti ka ndodhur rreth mesnatës së kaluar. Një makinë ka...

DETAJE & VIDEO/ Policia konfirmon, makinën e djegur dhe një kufomë...

Një ngjarje e rëndë raportohet mesditën e sotme. Brenda një makine të shkrumbuar është gjetur një kufomë. Nga pamjet shihet se makinës i është vënë...

TIRANE/Gjen vdekjen burri në kabinën elektrike

Një person u gjet i vdekur sot në zonën e "Freskut" në Tiranë ndërkohë që policia thotë se ai u dogj brenda kabinës. Sipas informacioneve...