Tag: Viktime

FOTO/U shkëput nga dora e nënës, 7-vjeçari gjendet i pajetë, i...

Gjyshi i tij priste me ankth se mos ndoshta arrinin të gjenin nipin e tij gjallë nën rrënoja, por fatkeqësisht tërmeti i ka marrë...

Tërmeti i fuqishëm, shkon 15 numri i viktimave, 41 nxirren gjallë...

Ministria e Mbrojtjes konfirmoi në orën 14:00 se deri më tani janë 15 viktima nga tërmeti i rëndë. Ndërkohë janë 41 persona të shpëtuar. Aksionet...

Tragjike! Sapo kishte dalë nga burgu, i riu nga Thumana vdes...

Kristian Preçi është një prej personave që ka humbur jetën ditën e sotme si pasojë e tëmretit të fuqishqëm. Ka qenë gazetarja Arana Loce...

E rëndë, vetëvritet me armën e gjahut 67-vjeçari në Mallakastër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mallakastër në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se një 67-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri...

FOTO/E rëndë, një trup i pajetë gjendet te “Brryli”

Një ngjarjë e rëndë shënohet gjatë mëngjesit të sotshëm në kryeqyet. Sipas informacioneve te para, është gjetur trupi i pajetë i një personi tek...

Tjetër aksident i rëndë në vend, 1 viktimë dhe 1 i...

Një aksident tjetër me pasojë vdekjen ka ndodhur pas mesnate në aksin rrugor që lidh lagjen Gerhot me rrugën nacionale në Gjirokastër. Si pasojë e...

VIDEO/Aksident me 1 viktimë në Lezhë, përplasje e fortë e makinës...

Një aksident i rende ka ndodhur në mesditë në aksin Lezhë - Shkodër, në afërsi të Balldrenit. Mësohet se është përplasur një automjet me një...

Fjalët e fundit të Andi Malokut, si ndërroi jetë shoferi i...

Andi Maloku ndërroi jetë pas një jave intesive nën kujdesin e mjekëve. Maloku ishte shofer i prokurorit Arjan Ndoja dhe mbeti i plagosur nga...

LAJM I FUNDIT/Qëllohet për vdekje një person në Shkodër

Një person ka mbetur i vdekur pasi eshte qëlluar me armë zjarri në Shkodër.  Burime zyrtare japin vetëm detaje siperfaqësore të ngjarjes duke konfirmuar...

DETAJE/Shqiptari vritet nga kunati, si degradoi konflikti mes familjeve në Itali

Nnjë ngjarje e rende ka ndodhur në Itali mes dy familjeve shqiptare, me pasojë një viktimë. Viktima është Shpend Allushi, shkruajnë mediat e vendit...