TIRANË/ Gjendet nudo dhe i vdekur në shtëpi

Ndaje
Foto Ilustruese

Një person u gjet i vdekur sot në shtëpinë ku banonte në Tiranë. Ngjarja e rëndë u regjistrua në zonë e Astirit ku një 37 vjecar gjendej i pajetë në shtëpi. Policia hapi me forcë derën dhe gjeti viktimën lakuriq ne banjon e apartamentit.

Dyshimi i parë i policisë është se vdekja ka qenë aksidentale. Burri mund të ketë rrëshqitur dhe për pasojë ka humbur jetën nga goditja. Sakaq, forcave të zjarrfikëses u është dashur të hapin me forcë derën e shtëpisë së viktimës. Ndërkohë, policia po heton rreth zbardhjes së plot të ngjarjes.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje