FOTO/ Ky është njëri nga viktimat e atentatit në Lushnjë

Ndaje

Dy të rinj kamë vdekur sot si pasojë e një atentati në Lushnjë. Njëri prej viktimave është 27-vjeçari Zamir Latifi, ndërsa viktima e dytë nuk është identifikuar ende. Po kështu mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale M.XH. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 18:00 në lagjen “Loni Dhamo” ku sipas qytetarëve ka pasur të shtëna me armë. Një prej personave të përfshirë është plagosur rëndë dhe ndodhet në reanimacion.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje