SHKODËR/Vjen i vdekur në spital, arsyet ende enigmë

Ndaje

Një person është sjellë në spitalin rajonal të Shkodrës i vdekur ndërkohë që nuk dihen shkaqet e humbjes së jetës. Në orën 20:00, në Spitalin Rajonal Shkodër, ka ardhur pa shenja jete  shtetasi N. L. 68 vjeç banues në fshatin Pulaj, Velipojë, Shkodër.

Nga verifikimet paraprake dyshohet se ka gjetur vdekjen nga kontakti me energjinë elektrike në kasollen e bagëtive.  Po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje