Tag: vajza

Do trafikonin 20-vjeçaren në Gjermani për prostitucion, policia kap tutorin në...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 31-vjeçar dhe kanë shpallur në kërkim dy bvashkëpunëtorët e tij pasi kanë tentuar të trafikonin në...

VIDEO/18-vjeçarja ikën nga shtëpia, thirrja e babait: Kthehu se të pranoj,...

Një baba nga Kosova prej disa muajsh është në dëshpërim pasi kërkon rikthimin e vajzës së saj. Bëhet fjalë për një 18-vjeçare nga Prizreni,...

DENONCIMI/”Vajza 22 ditë në spital për shkak të ujit me bote...

Mungesa e ujit të pijshëm ka shtyre qytetaret te blejne ujin në autobote, por kjo jo gjithmonë eshte zgjedhja me e mire. Shpeshherë autobotet...

FOTO/Publikohet fotoja, vajza e Jozefina Topallit me foshnjën e sapolindur

Edhe pse ajo është e rezervuar në rrjetet sociale, mediat rozë janë përpjekur gjithmonë të zbulojnë informacione lidhur me jeten private të vajzës së...

Ngjarje e rëndë në Vlorë, babai godet me sëpatë vajzën e...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës. Sipas informacioneve, raportohet se babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij dhe gruan....

Dëshmia e vajzës së spanjollit pas sherrit me Kokëdhimën, ja çfarë...

Në vazhdën e hetimeve që ka kryer prokuroria dhe policia e Vlorës për këtë ngjarje është marrë në pyetje dhe vajza e biznesmenit spanjoll,...

Krimi i rëndë në Australi/Babai shqiptar merret në pyetje, flet shoqja...

Një krim i rëndë në familje tronditi qytetin e Aselaide të Austraisë, ku babai dyshohet se ka vrarë të bijën. Sabrina Lekaj u gjet...

Ngjarja tronditëse në Arapaj/Vajza e cila u tentua të përdhunohej e...

Ngjarja e rëndë e ndodhur në Durrës, tronditi mbarë opinionin publik, ndërsa policia eshte treguar e rezervuar me detaje. 8-vjeçarja u tha se ishte përdhunuar...

Si ndodhi skandali i përdhunimit në Durrës, policia e mbante të...

Lidhur me ngjarjen e rëndë në Durrës, policia ka arrestuar vetëm një 16-vjecar nën akuzën e përdhunimit në grup. Burimet nga policia janë të rezervurara,...

Ngjarje tronditëse në Durrës, e mitura përdhunohet në grup në ambjentet...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një vajzë vetëm 8 vjeçe është përdhunuar në grup nga 5 djem.Ngjarja është regjistruar dy...