Tag: vajza

Kjo është 26-vjeçarja e akuzuar si bashkëpunëtore, nxorri në pritë Hekuran...

Hekuran Billa u nxor në pritë para atentatorëve nga ish e dashura e tij. Burimet konfirmojnë se Adiola Lakra, 26-vjeçarja që u prangos sot...

E lidhur dhe me vrasësin dhe me viktimën, zbardhen detajet nga...

Policia ka árrestuar një tjetër të dyshuar që ka marrë pjesë në ekzekutimin mafioz të Hekuran Billës te Komuna e Parisit mbrëmjen e 11...

Vrasja e Hekuran Billës, policia prangos një 26-vjeçare, roli i saj...

Një 26-vjeçare është arrestuar nga Policia pasi dyshohet si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës, ngjarje e ndodhur në zonën e Komunës së Parisit...

Abuzuan seksualisht me 20-vjeçaren me probleme mendore, dy vëllezër përfundojnë në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur Kukës, ku dy vëllezër akuzohen se kanë abuzuar seksualisht me një 20-vjeçare. Policia ka arrestuar dy vëllezërit, Xh. H.,...

Flet babai i vajzës së abuzuar nga roja, kur e kuptoi...

Babai i  vajzës 15 vjeçare të abuzuar seksualisht dhe shtantazhuar me video intime nga ish-roja i shkollës 9-vjeçare në Paskuqan ka folur per mediat. Ai...

DETAJE/Ekzekutoi vajzën dhe dhëndrin, shqiptari në Australi po i shpëton dënimit

Osman Shaptafaj, i cili akuzohet se vrau vajzën bashkë me burrin e saj, i ka shpëtuar dënimit deri tani. Për shkak të pretendimeve se vuan...

VIDEO/Skandali i ngacmimit nga polici, Ish-deputeti: Llesh Ministri, si faj i...

Jane disa pamje te renda te cilat qarkullojne ne rrjetet sociale lidhur me nje polic i cili gjate kohes se sherbimit ngacmon dhe prek...

Pamje skandaloze të policisë, ndalon vajzën në mes të rrugës dhe...

Një video-skandal po qarkullon në rrjetet sociale gjatë orëve të fundit, në të cilin janë përfshirë forcat e policisë së shtetit. Mediat kane siguruar disa...

Rudina Dembacaj uron publikisht ish-bashkëshortin: Gëzuar ditëlindjen babo, të dua shumë!

Rudina Dembacaj sërish vazhdon te terheqe vemendjen me postimet e saj, duke treguar se ka nje marredhenie akoma shume te mire me ish-bashkeshortin e...

Një rast tjetër i ngacmimit seksual denoncohet, arrestohet i moshuari në...

Vihet në prangat e policisë së Fierit një 73-vjeçar pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Dyshohet që i moshuari ka prekur në...