Tag: vajza

Vajza merr taksi te don Bosko por shoferi e trondit me...

Një vajzë në Tiranë ka mbetur pa fjalë mbrëmjen e djeshme kur është përballur me një episod vërtetë të pabesueshëm, shkruan joq pas nje...

Vajza, hiqni dorë nga këta meshkuj para se të jetë shumë...

Bota është plot me meshkuj të pashëm. Shumica prej tyre janë persona të mirë, të cilët do të sillen mirë me juve, e pjesa...

VIDEO/ “Do të shklyej oj ku**ë”, Xhuljo fut në sherr dy...

Mesa duke ka ikur koha kur meshkujt sulen si luanët për të mbrojtur femrën e tyre e për të treguar se kush është pronari....

Vajza lind fëmijën e kushëririt, nëna: E mori me forcë në...

Megjithëse vajza 17-vjeçare nga fshatrat e Dibrës dhe nëna e saj Selvia deklarojnë se ajo ka lindur fëmijën e kushëririt, 26-vjeçari nuk e pranon,...

MESAZHE/ “Oj qelbësirë që shkon për një copë 5 dhe pas...

Mesazhet e dy vajzave të cilat kanë shpërthyer në sharje mes njëra tjetrës po bëjnë xhiron e rrjetit. Bëhet fjalë për dy vajza nga...

FOTO/ Tronditëse, shtrydhi një puçërr por ajo që i ndodhi ishte...

Një vajzë e re thuajse humbi jetën, pasi donte të shtrydhte një puçërr. Por asaj i ndodhi diçka e tmerrshme. Amerikania Katie Ëright tha se ajo...

Dibër, e humbur prej katër ditësh, familjarët kërkojnë 36 vjeçaren

Është raportuar humbja e një 36 vjeçareje në autoritetet lokale. Ngjarja ka nodhur në Dibër. Ka qenë i vëllai i saj, T. K 35 vjeç, banues...