Tag: vajza

E FUNDIT/Çifti nga Tirana shfrytëzonin të miturën si prostitutë, si e...

Një çift kanë shfrytëzuar si prostitutë një vajzë të mitur për një periudhë të gjatë kohe, nën kërcënimin për jetën dhe se do i...

E FUNDIT/Vetëhidhet nga kati i 3-të i pallatit 18 vjeçarja në...

Një 18 vjeçare është vetëhedhur mesditën e kësaj të shtune nga kati i tretë i banesës në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në  në rrugën “Metush...

E FUNDIT/E reja shkon drejt tentativës për vetëvrasje, arrestohet një person...

Përndiqte prej 8 muajsh 28-vjeçaren, e cila për pasojë tentoi vetëvrasjen, vihet në pranga nga Policia 33-vjeçari. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e...

Mbytja e 17-vjeçares në Velipojë, merret vendimi i rëndësishëm për lundrimin

Pas ngjarjes tronditëse që ka ndodhur një ditë më parë, dhe misterit mbi rrethanat në të cilat ka ndodhur ku bilanci ishte vdekja e...

Mbytja e 17-vjeçares në Velipojë, flet nipi i familjes: Në bord...

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Velipojë, ku u mbyt një vajzë 17-vjeçare nga...

FOTO/Këta janë dy të rinjtë që po udhëtonin me motor uji...

Jane publikuar fotot e dy te rinjve, te cilet u perfshine ne ngjarjen e rende te ndodhur ne Velipoje. 17-vjeçarja në foto është viktima Enisa...

Zhduket 15-vjeçarja në Vlorë, babai mes lotësh: Është parë në një...

Një 15-vjeçare e quajtur Ergita Liço është shpallur e humbur nga familja e saj 3 ditë më parë në Vlorë. Rreth orës 23:30 familjarët e...

7-vjeçarja shqiptare shkon për të bërë rezonancën magnetike, vdes nga mbidoza

Një vajzë e mitur, e moshës 7-vjeçare, ka vdekur papritur në Prishtinë. Víktima kishte shkuar në njërën nga klinikat private për të bërë një rezonancë...

Rrallë herë e bën publike, Rudina Magjistari ndan foton me vajzën...

Rudina Magjistari ka ndarë rrallëherë foto me të voglën e saj, Mia, duke u përpjekur ta mbajë atë larg vëmendjes së rrjeteve sociale. Megjithatë së...

Një 25-vjeçare rezulton pozitive me COVID-19 në Sarandë, ku dyshohet se...

Evidentohet një rast i ri me COVID-19 në Sarandë. Një 25-vjeçare nga fshati Mursi ka rezultuar pozitive. Mesohet se vajza kishte ardhur nga Tirana në...