Një 25-vjeçare rezulton pozitive me COVID-19 në Sarandë, ku dyshohet se u infektua

0Shares
0

Evidentohet një rast i ri me COVID-19 në Sarandë. Një 25-vjeçare nga fshati Mursi ka rezultuar pozitive.

Mesohet se vajza kishte ardhur nga Tirana në fshat dhe dyshohet se është infektuar në kryeqytet.

Ndërkohë ka nisur hetimi epidemiologjik i rastit tek kontaktet e të resë.

/DRONI.al/

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje