Tag: urimi

Pavarësia e SHBA-së, Meta letër Trump-it: Mesazhi që i dërgon për...

Shtetet e Bashkuara të Amerikën festojnë sot 244 vjetorin e shpalljes së pavarësisë. Me këtë rast, Presidenti i Rebublikës Ilir Meta i ka dërguar një...

Zgjedhja e Elez Biberajt në krye të VOA, Basha e uron:...

Kryetari i PD, Lulzim Basha, uroi gazetarin shqiptar të Zërit të Amerikës, Elez Biberaj, pêr funksionin e ri si drejtor në detyrë i Zërit...

“1-Qershori”/Moderatorja e njohur kërkesë: Shteti të japë dënim maksimal për pedofilët

Ngjarjet e ngacmimeve seksuale dhe abuzimeve me te mitur dhe femije ne Shqiperine tone te vogel padyshim kane terhequr vemendjen e te gjitheve dhe...

Basha mesazh për mjekun Dhimitër Kraja: Urime dhe lutje për shëndetin...

Kryetari i PD-se Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me lajmin e trishte se mes të prekurve nga COVID-19 është dhe mjeku i njohur...

Ministrja konfirmon infektimin e Brataj: Uroj me shpirt që ta kalojë...

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu e ka konfirmuar prekjen me COVID 19 të Skënder Bratajt, kreut të Urgjencës Kombëtare. Dr. Skënder Brataj është konfirmuar pozitiv...

Koronavirusi/Kryemadhi poston foton duke hekurosur rrobat: Ditën e verës e festojmë...

Për kryetaren e Levizjes Socialiste per Integrim, keto dite kane qene ndryshe dhe nje ndryshim nga rrjedhja normale. Kryemadhi ka bërë një urim ndryshe me...

Basha poston foton me mësuesen e tij të parë, urim plot...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, bën një urim të veçantë për të gjithë mësuesit, që festojnë sot “7 Marsin”, teksa poston në ‘Facebook’...

Basha urim për pavarësinë: Nesër në krye të qeverisjes tonë Kosova...

Sot Kosova feston përvjetorin e 12 të Pavaresise. Lulzim Basha ka uruar te gjithe popullin e Kosoves, me nje urim ne rrjetet sociale, teksa...

Meta urim për Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Kryemadhin

Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Keshtu zgjedh të urojë Shen Valentinin presidenti Ilir Meta duke uruar gjithe shqiptaret per me...

“Tirana duhej të ishte ndryshe”, Këlliçi jo i kënaqur: Kryeqytet eksperimental...

Në kete pervjetor të 100-të te kryeqytetit te Shqiperise, reagimeve u është bashkuar dhe Belind Këlliçi, kreu i FRPD-së. Ne nje postim në rrjetet sociale,...