Tag: urimi

Berisha me videomesazh: Viti që lamë pas ishte për shqiptarët viti...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bere nje rezyme te vitit qe lame pas, duke folur para shqiptareve me nje lidhje direkte ne facebook. Ish-kryeministri Sali Berisha...

Urimi ndryshe i Palokës: Shpëtofshim nga e keqja! Rama ik!

Në urimin e tij për 2020, Edi Paloka ka zgjedhur të japë mesazh duke kaluar nga politika dhe duke iu kujtuar qytetarëve qeverisjen e...

Kisha Katolike mesazh të fortë: Mos mëkatoni mbi tragjedinë, tërmeti nxori...

Në ditën e Krishtlindjeve, Kisha Katolike u bëri thirrje besimtarëve që t’i përdorin këto festa për t’u gjendur më pranë njëri-tjetrit dhe për të përcjellë...

Berisha uron me foton me bashkëshorten: Gëzuar ditën e lindjes së...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar të gjithë shqiptarët festën e Krishtlindjeve. Berisha ka zgjedhur të urojë këtë festë me një foto, ku shfaqet së...

VIDEO/Basha uron Krishtlindjet nga Durrësi, thirrja e tij: Të bashkohemi fuqishëm,...

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka uruar Krishtlindjet sot nga qyteti i Durrësit, i cili u godit rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit. ...

Basha uron 30-vjetorin e LDK në Kosovë: Tek PD do të...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka uruar diten e sotme 30-vjetorin e themelimit të LDK-së në Kosovë. Në mesazhin e Urimit, kryedemorkatiki Basha thotë se...

“29 vjet Partia Demokratike”/Berisha tregon arritjet e partisë: Domosdoshmëri përmbysja e...

Lideri historik i Partisë Demokratike Sali Berisha ka kujtuar me disa fjalë të ndjera  sot 29-vjetorin e themelimit të kësaj partie. Në një mesazh në...

Ditëlindja e 29-të e PD, Basha: Jemi partia e shpresës, shqiptarët...

Në ditëlindjen e 29 të Partisë Demokratike, kryetari Lulzim Basha ka përcjellë mesazhin se kjo parti ia dalë të jetë partia e shpresës. "Kjo është...

FOTO/Rival me “Dy Gisht Mjaltë”, Elvana Gjata uron Bes Kallakun...

Elvana Gjata ka qënë protagoniste në filmin e Ermal Mamaqit "Dy Gisht Mjaltë", i cili rezultoi i sukseshem dhe tashmë ka shkuar pertej oqeanit...

FOTO/Kështu zgjedh ta urojë veten për 45-vjetor Aurela Gaçe

Këngëtarja e mirënjohur Aurela Gaçe ka njoftuar permes një mesazhi inspirues se sot feston ditëlindjen e saj të 45-të. Mes stërvitjes dhe me doreza në...