Meta urim për Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Kryemadhin

0Shares
0

Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Keshtu zgjedh të urojë Shen Valentinin presidenti Ilir Meta duke uruar gjithe shqiptaret per me shume dashuri.

Bashkëngjitur urimit ka zgjedhur nje foto te vecante me bashkeshorten e tij, Monika Kryemadhin, teksa kane pozuar te qeshur ne lëndinë.

/DRONI.al/

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje