Zgjedhja e Elez Biberajt në krye të VOA, Basha e uron: Krenar për të dhe kontributin në lirinë e medias

Lulzim Basha gjate lidhjes virtuale ne seli

Kryetari i PD, Lulzim Basha, uroi gazetarin shqiptar të Zërit të Amerikës, Elez Biberaj, pêr funksionin e ri si drejtor në detyrë i Zërit të Amerikës.

“Krenar për Elez Biberaj dhe kontributin e tij jetëgjatë për lirinë e medias, demokracinë dhe të drejtat e njeriut!”- shprehet Kryetari Basha.

Ai shpërndau njoftimin e Zërit të Amerikës për emërimin e zotit Biberaj në këtë detyrë shumë të rëndësishme.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje