Tag: urimi

Meta publikon videon emocionuese, ka një urim të veçantë për çdo...

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur të urojë shqiptarët në ditën e pavarësisë me një video emocionuese. Ai ka publikuar momentet kur dy vajza të vogla...

FOTO/Ministri i Ramës feston ditëlindjen, vajza e uron me disa vargje...

Ministri i Bujqësisë Niko Peleshi feston ditëlindjen, e në këtë ditë nuk ka munguar urimi special i vajzës së tij, e cila shpeshherë kthehet...

Basha i rrethuar nga fëmijët, uron nxënësit për vitin e ri...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zgjedhur të bëjë një urim të veçantë për të gjithë nxënësit në fillimin e vitit shkollor. Përmes një...

Nuk mungon urimi i Metës dhe në këtë 27-vjetor

Me një status në rrjetin e tij social facebook, Presidenti i Republikës Ilir Meta nuk ka harruar të urojë sot Partinë Socialiste në  27-vjetorin...

Mesazhi i Kryepeshkopit Janullatos me rastin e Krishtlindjeve drejtuar ‘popullit besimtar...

Nga Anastas Janullatos Klerit dhe popullit besimtar, Bij fort të shtrenjtë më Zotin, E kremtja e Krishtlindjes, në shoqëritë tradicionalisht të krishtera, ruan diçka të veçantë. Ajo...

Ja mesazhi i Presidentit Ilir Meta me rastin e 105-Vjetorit të...

Të nderuar ushtarakë të Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë, 105-Vjet më parë, vetëm pak ditë pas shpalljes së Pavarësisë së Shtetit Shqiptar, u...