Tag: tirane

Tiranë, gjendet i pajetë një endacak

Një person është gjetur i pajetë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme pranë ‘Ushtarit të Panjohur’. Raportohet se viktima është endacak, ndërsa shkaqet e vdekjes...

VIDEO/ Tiranë, sekuestrohen 1 milion euro makina të blinduara

Janë sekuestruar 4 makina të blinduara me vlerën rreth 1 milion euro. Ngjarja ka ndodhur ne Tiranë, ne kuader te realizimit te operacionit "Vjeshtë 2017". Policia...

Dhuna ndaj femrave, dy të arrestuar në Tiranë brenda 24 orëve

Policia e Tiranës ka evidentuar dy raste te dhunës ndaj femrave dhe ka arrestuar dy persona. Sipas policisë të arrestuarit janë Ilir Shahini, 42...

EMRAT/ Policia sekuestroi 660 mijë dollarë, ja kujt i përket pasuria

660 mijë dollarë të sekuestruar një ditë më parë nga policia e kryeqytetit, të dyshuar se janë krijuar nga aktivitetet krimanale, i përkasin Ylli...

FOTO/ Aksident në Tiranë të Re, e plagosura pret në tokë...

Një e moshuar ka mbetur e plagosur si pasojë e një aksidenti në "Sheshin Willson", në Tiranë. Sipas informacioneve një makinë ka përplasur një...

Përndjek këmba-këmbës ish gruan dhe e përdhunon në shtëpinë e motrës...

Një lushnjari nuk i kishte ikur ende fiksimi për ish-gruan dhe e ka ndjekur prej kohësh këmba-këmbës. Dy ditë më parë, 23-vjeçari me inicialet J.R,...

Tiranë, kanos me thikë punëtorin dhe vjedh paratë në kazino

Nje kazino ka rene pre e një grabitjeje. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar në Tiranë. Një person ende i paidentifikuar ka kërcënuar me thikë,...

FOTO/Shtëpia e deputetit të majtë në Tiranë të lë pa mend

Një arkitekt ka zbuluar pa dashje luksin enjë deputeti të majtë në parlamentin shqiptar i cili pritej të bëhej edhe ministër. Ajo ndodhet pranë kopshtit...

EMRI/ Ja kush është biznesmeni që u plagos te “Pazari i...

Është zbardhur identiteti i personit që u plagos me armë zjarri te “Pazari i Ri”. Sipas informacioneve ao eshtë biznesmeni Pëllum Gjoka. Gjoka është qëlluar...

VIDEO/ Përgjaket Tirana, dy persona theren me thikë

Tre persona kanë mbetur të plagosur këtë mbrëmje. Ngjarja e rëndë raportohet nga redaksia JOQ. Sipas informacioneve plagosja ka ndodhur vetëm pak minuta më...