Tag: tirane

Tiranë, makina përplas për vdekje kalimtarim

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja e  rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në unazë, pranë...

FOTO/ Nis maratona e Tiranës, ja vipat që do të vrapojnë...

Nën kujdesin e Bashkisë së Tiranës dhe Federatës Shqiptare të Atletikës, më shumë se 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës po...

VIDEO/ Digjet ura në mes të Tiranës, polici i bën foto

Ura tek lumi Lana ka marre flake. Ngjarja po ndodh por ende nuk është kujtuar askush ta fikë. Ura është me dru dhe zjarri rrezikon...

VIDEO/ Rënkimet e çiftit që bënte seks lënë pa gjumë banorët

Një ngjarje disi jo normale është filmuar nga disa banorë në Tiranë, pranë zonës së Medresesë. Një çift me sa duket mjaft pasionant ishin duke...

VIDEO/ Tritolet ndaj nënës në Tiranë, mesazhe për djalin trafikant në...

Një grua 55 vjeç është bërë dy herë objekt sulmi me eksploziv. Dyshohet se atentatet mund të jenë mesazhe që i drejtohen djalit të...

VIDEO/ Tiranë, sekuestrohen armë dhe drogë, në pranga komandoja dhe bashkëpunëtori...

Dy persona kanë rënë në pranga, ku njëri prej tyre ishte me funksion ushtar profesionist në Komandon e Forcave Tokësore. Në kuader te realizimit...

Sajoi grabitjen e dhunshme me armë, pranga 27 vjeçarit

Një 27 vjeçar ka rene në prangat e policisë nën akuzen e masjtrimit. Mesohet se i arrestuari ka sajuar vjedhjen e dhunshme me arme. Njoftimi...

TIRANE/Eshte 25 vjec me “Browing”, silenciator

Qarkullin në kryeqytet me armë zjarri dhe motorr të papajisur me dokumentacion. Kapet në flagrancë nga skuadra "Shigjeta" e Forcës së Posaçme "Shqiponja". Policia arreston 21...

Tiranë, gjendet i pajetë një endacak

Një person është gjetur i pajetë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme pranë ‘Ushtarit të Panjohur’. Raportohet se viktima është endacak, ndërsa shkaqet e vdekjes...

VIDEO/ Tiranë, sekuestrohen 1 milion euro makina të blinduara

Janë sekuestruar 4 makina të blinduara me vlerën rreth 1 milion euro. Ngjarja ka ndodhur ne Tiranë, ne kuader te realizimit te operacionit "Vjeshtë 2017". Policia...