Tag: tirana

Grushta dhe ofendime në tribunën VIP pas përfundimit të ndeshjes Tirana...

Fundi i ndeshjes Tirana-Skënderbeu në kryeqytet ka patur shumë tension në tribunën ‘VIP’ të “Selman Stërmasit”. Ka qenë goli I realizuar nga Hasani në minutën...

Lumë akuzash mbi fierakun, ekstradohet nga Greqia 36-vjeçari

Interpol Tirana ka kapur dhe ka ekstraduar nga Greqia  2 shqiptarë të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Nga Specialitët e Rendit u...

DETAJE/Kupa e Shqipërisë, përballen në gjysmëfinale ekipet e forta

Eshtë hedhur në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit,  shorti për turin gjysmëfinal të Kupës së Shqipërisë. Mesa duket ka një përballje të fortë mes...

Komisioni i Disiplinës “masakron” Tiranën, pezullim edhe për presidentin e Laçit

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit ka publikuar vendimet e marra për shkeljet dhe parregullsitë e konstatuara në fundjavën e shkuar në...

Sherri në tunelin e dhomave të zhveshjes, reagon Tirana: Do e...

Pas disa incidenteve të ndodhura rresht, ekipi i Tiranës ka reaguar në rrjetet sociale. Përmes një denoncimi publik, ata dënojnë ngjarjet e ndodhura dje në...

VIDEO/ Plas grushti në tunelin e dhomave të zhveshjes pas ndeshjes...

Ka përfunduar me grushta në tunelin e dhomave të zhveshjes sfida mes Tiranës e Lacit, me gjakrat që u ndezën pas kohës së ekzagjeruar...

FOTO/”Mezi gjetën njerëz”, Zhupa: Veliaj nuk pati kurajon të tregonte si...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa përmes disa fotove në rrjetet sociale ka treguar se çfarë fshihet pas gjithë asaj që u propagandua ditën...

Tirana në terr për 3 ditë, zonat që do preken

Shumë zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike nga sot deri më 20 mars. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se energjia...

Paloka nxjerr foton: Ja ç’bëri Veliaj pas festimeve për Ditën e...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka  publikuar një foto gjatë natës në Tiranë, për të treguar anën tjetër të realitetit në kryeqytet, përpos...

“Tirana duhet çliruar nga ky pushtim”, Vasili: Bufonët e kanë kthyer...

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili është ndalur tek kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana, ndërsa i referohet raporteve të fundit ku kryeqyteti i shqiptarëve renditet ndër...