Kryeqyteti 3 ditë pa drita, zonat ku do ndërpritet energjia elektrike

Për 3 ditë, Tirana do të ketë kufizime në furnizimin me energji elektrike.

Sipas OSHEE në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 11-12 mars do të punohet në disa kabina në kryeqytet, e për pasojë do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

11 mars

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Andrea Mano”, “Rruga e Dibrës”, prane shkollës “Bajram Curri”, “Tefta Tashko Koço”, pranë sheshit “Avni Rustemi”, “Hysen Xhura”

12 mars

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Imer Ndregjoni”, pranë ish-shkollës së Bashkuar, “Pjetër Budi”

13 mars

09:00-15:00

Pjesërisht rruga e Farkës

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje