Tag: tirana

Viktima 67-vjeçare nga Tirana, dalin detajet mbi gjendjen e pacientëve të...

Fatkeqesisht, Shqiperia ka shenuar viktimen e 18 nga koronavirusi, nje numer i cili eshte rritur ndjeshem diteve te fundit, ndersa sot u shenuan 29...

LAJM I FUNDIT/Tirana kryeson, shtohen rastet me koronavirus

Shtohen me 4 raste të infektuarit me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se janë 59 raste pozitivë. Kryeson Tirana me 42 raste. 30 pacientë të...

Kryeqyteti 3 ditë pa drita, zonat ku do ndërpritet energjia elektrike

Për 3 ditë, Tirana do të ketë kufizime në furnizimin me energji elektrike. Sipas OSHEE në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat...

Fuga i shqetësuar pas derbit: Më mirë mos të bëhej ndeshja!...

Akademiku Artan Fuga e ka ndjekur me shqetësim, ndeshjen e djeshme Tirana-Partizani, që entuziazmoi gjysmën e tifozëve dhe hidhëroi palën tjetër. Pa e thënë hapur,...

LAJM I FUNDIT/Tirana nuk ndalet, 18-vjeçari shënon në portën e Partizanit...

Ernest Muçi sapo eshte futur ne fushen e lojes, dhe ky talent i ri ka suprizuar skuadrat, duke i sjelle Tiranes, golin e 4. Tashme...

Partizani i fal golin Tiranës, shikoni momentin kur lojtari bën autogolin...

Tirana udhëheq ndaj Partizanit në Air Albania Stadium teksa  janë shënuar 4 gola dhe një karton të kuq. Në minutën e 63’  te pjeses se...

Tirana përmbys Partizanin, 2 gola në pak minuta, spektakël në “Air...

Tirana eshte duke udhëhequr lojën ndaj Partizanit në Air Albania Stadium. Kjo ndjeshjeqe në 19 minutat e para të lojës u shoqerua me 3...

Derbi Tirana- Partizani në “Air Albania”, policia masa të rrepta, ndalohen...

Sot mbahet derbi Tirana-Partizani, dhe policia ka njoftuar publikun e gjere lidhur me masat e marra gjate zhvillimit te ndeshjes. Ka disa kategori te tifozeve...

“Tirana duhej të ishte ndryshe”, Këlliçi jo i kënaqur: Kryeqytet eksperimental...

Në kete pervjetor të 100-të te kryeqytetit te Shqiperise, reagimeve u është bashkuar dhe Belind Këlliçi, kreu i FRPD-së. Ne nje postim në rrjetet sociale,...

Banorët dhe bizneset e Tiranës do paguajnë më shumë taksë prone...

Familjarët e Tiranës pritet të paguajnë në total 6.2 milionë euro si taksa për pronën në vitin 2020, sipas parashikimeve në projektbuxhetin e kryeqytetit...