VIDEO/Këngëtarja dhe DJ i njohur sjellin këngën dedikuar ekipit të Tiranës

0Shares
0

Ronela Hajati ka ardhur ndryshe këtë verë. Pak orë më parë, këngëtarja publikoi këngën më të re, një dedikim me rastin e 100-vjetorit të skuadrës së Tiranës. Së bashku me Dj Sardin, Ronela sjell “himnin” e ri të ekipit të kryeqytetit, dhe që padyshim do të jetë mjaft e pëlqyer.

“KF Tirana -Bardh’ e blu” titullohet projekti që do të na shoqërojë tashmë në çdo ndeshje të ekipit të kryeqytetit. Këngëtarja shfaqet mjaft tërheqëse e veshur me një fustan të bardhë pas trupi, që i nxjerr në pah format trupore, ndersa videoklipi eshte fokusuar me shume tek pamjet e ekipit dhe legjendat e saj.

/DRONIi.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje