Tag: Ekipi

VIDEO/Këngëtarja dhe DJ i njohur sjellin këngën dedikuar ekipit të Tiranës

Ronela Hajati ka ardhur ndryshe këtë verë. Pak orë më parë, këngëtarja publikoi këngën më të re, një dedikim me rastin e 100-vjetorit të...

Trajneri i Arsenalit rezulton pozitiv me koronavirus, futbollisti shqiptar dhe shokët...

Trajneri i Arsenali, Mikel Arteta ka dalë pozitiv me koronavirus. Këtë lajm e dha vetë klubi londinez, të cilët njoftuan se të gjithë personat që...

PAMJE TE RENDA/Video e vrasjes së ‘La Katrinës’, shefes së kartelit...

Keto jane pamjet e ekzekutimit të Maria Guadalupe Lopez Esquival e cila njihej si La Katrina, shefe e një karteli droge dhe drejtuese e...

FOTO/ Presidenti Meta i dorëzon Flamurin Kombëtar ekipit shqiptar pjesëmarrës në...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i dorëzoi sot Flamurin Kombëtar delegacionit sportiv shqiptar që do përfaqësojë vendin tonë në Lojërat Olimpike Dimërore “Pyeongchang 2018”,...

Ja kur do të jetë gati ekipi i ri i Bashës,...

Lulzim Basha mori një mandat të ri 4-vjeçar në krye të PD-së më 22 korrik, por struktura drejtuese e partisë do të vazhdojë të...