Tag: bardh e blu

VIDEO/Këngëtarja dhe DJ i njohur sjellin këngën dedikuar ekipit të Tiranës

Ronela Hajati ka ardhur ndryshe këtë verë. Pak orë më parë, këngëtarja publikoi këngën më të re, një dedikim me rastin e 100-vjetorit të...