FOTO/Kur ndjekësit ‘të kryqëzojnë’, Veliaj dhe zyra e tij lindin diellin në veri të Tiranës

Ndaje

Ne perpjekje per te terhequr vemendje, zyra e kryebashkiakut Veliaj kete here nuk ia ka dale te sjelle perfeksionin.

Veliaj postoi nje foto te Tiranes gjate pasdites, por ne perpjekje për ta bërë sa më perfekte këtë pamje të Tiranës, dielli e ka nxjerrë “zbuluar”.

Siç shihet qartë edhe në foto, dielli paska lindur në veri-perëndim.

Ndërkohë që realisht dielli është i pozicionuar nga krahu i godinës së Kryeministrisë. Këtë e tregojnë qartë edhe hijet e pemëve që bien mbi bulevard.

/DRONIi.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje