Fotot para dhe pas izolimit/Tirana siç nuk e keni parë kurrë më parë!

Ndaje

Fotot e fundit nga Tirana tregojnë tashmë se smogu është zhdukur, dhe gjithçka i ka lënë vendin një pastërtie të frikshme, por që nuk dihet se sa do të mund të zgjasë.

Karantina dhe izolimi tashmë prej më shumë se 5 javësh, ka dhënë dhe efektet e para pozitive në vendin tonë, pikërisht në pastrimin e ajrit.

Shihni këto dy fotokrahasime se si dukej Tirana përpara izolimit dhe se si duket tani.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje