LAJM I FUNDIT/Tirana nuk ndalet, 18-vjeçari shënon në portën e Partizanit sapo hyn në fushë

Ndaje

Ernest Muçi sapo eshte futur ne fushen e lojes, dhe ky talent i ri ka suprizuar skuadrat, duke i sjelle Tiranes, golin e 4.

Tashme Tirana eshte disa gola para. Bardheblutë e Tiranës, vijnë në këtë takim, si kryesues të kampionatit, ndërkohë që kampionët në fuqi të Partizanit, sot jane kapur ne befasi.

Plot 19 mijë e 500 tifozë të pranishëm në “Air Albania”, për të ndjekur derbin e kryeqytetit.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje