Tag: stresi

Arrestimi i Stresit, futet në telashe dhe vajza që e shoqëronte...

Mbrëmjen e djeshme reperi Stresi u shoqërua nga policia për shkak se dyshohet se është pjesë e një grupi kriminal në Tiranë. Policia tha se...

LAJMI I FUNDIT/ Stresi shoqërohet në polici

Policia ka shoqëruar në komisiariat reperin e njohur Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe edhe si Stresi. Shoqërimi i këngëtarit është bërë mbrëmjen e kësaj të...

Babai i Stresit padit në gjykatë Taulant Ballën, për çfarë...

Babai i reperit të njohur Arkimed Lushës, (Stresi) ka paditur deputetin e partisë socialiste Taulant Balla. Sali Lushaj ka paditur në gjykatë kreun e grupit...

Stresi bashkohet me Encën, të dy kundër Noizyt

Pasi Enca publikoi këngën e saj më të re me titull “Kujt Po i Han” pasditen e së premtes, Noizy nuk e kontrolloi dot...

VIDEO/Noizy dhe Stresi në librat shkollorë, ministrja argumenton vendimin

Përveçse Noizy-t, dhe Stresi është pjesë e librave shkollorë. Lidhur me vendosjen e shembujve të tilla në tekstet për fëmijët e ciklit fillor, ministrja...

FOTO/ Noizy dhe Stresi rivale në jetën reale, por që të...

Dikur ishin miq e sot janë rivalë. Por, reperët nga Shqipëria, Noizy dhe Stresi kanë një gjë që i ka bashkuar sot, shkruan lajmi.net Fjala është...

FOTO/ Stresi ka një mesazh për Taulant Ballën

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, është shndërruar në një nga personazhet më të përfolur të javëve të fundit në të gjitha edicionet e...

FOTO/Elvana Gjata bllokon komentet në rrjetet sociale, këngëtari i njohur i...

Ngjarja që tronditi kryeqytetin një ditë më parë është kthyer në epiqendrën e postimeve dhe reagimeve në rrjetet sociale. Pas bërjes publike të fotove të...

Kush është shoku problematik i Stresit, i plagosur në këmbë nga...

Sidion Tabaku i plagosur në këmbë nga policia ditën e hënë në mbrëmje në Tiranë, është një person i njohur për policinë dhe forcat...

VIDEO/ I plagosin shokun, Stresi sherr me policinë, ja pamjet e...

Pak më parë u përhap lajmi se shoku i Stresit, Sidjon Tabaku u plagos nga policia dhe tashmë ndodhet në Spitalin e Traumës në...