Tag: stresi

FOTO/ E fejuara shpreh mbështetjen ndaj Stresit, ja cfarë i thotë...

E fejuara e reperit të njohur, Arkimed Lushaj i njohur me emrin Stresi, ka reaguar përmes një postimi në “Instagram”, ndërsa prindërit e tij,...

Prindërit e Stresit: Ja si e mësuam arrestimin e djalit…

Sali Lushaj dhe bashkëshortja e tij Shpresa, kanë rrëfyer sot, për emisionin “Kjo javë” në TV “News 24”, se si e mësuan arrestimin e...

Përgjimet e bisedave me grupin Bajri, babai i Stresit tregon për...

Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, humbi dje betejën gjyqësore pas masës së sigurisë arrest me burg. Këngëtari i njohur u arrestua për armëmbajtje...

DETAJE/Përgjimet e bisedave, Stresi u kërkoi ndihmë Bajrave të largohej nga...

Pas 48 orësh në pritje, Stresi nuk e fitoi dot lirinë, pasi gjykata vendosi ta lejë në burg reperin e njohur. Ai akuzohet për trafik...

Lihet në burg Stresi, avokati: U kap i zhveshur, ku e...

Gjykata ka vendosur masën 'arrest me burg' për reperin e njohur Arkimed Lushaj. Stresi akuzohet për trafik droge dhe dyshohet se është pjesë e një...

Arrestimi i Stresit, reagon Sali Lushaj: Hakmarrje, u tërbuan se padita...

Sali Lushaj, babai i Stresit, ka reaguar në rrjetet sociale pas arrestimit të djalit të tij. Ai shkruan se çdogjë është e përgatitur duke e...

U kap me një vajzë në hotel, reagon për herë të...

Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, pret të marrë masën e sigurisë ditën e sotme. Ai u arrestua nga policia pasi dyshohet se...

‘Dreqi ta hajë, ku po shkojmë? Ç’të themi pas 10 vjetësh...

Gazetari Mentor Kikia i ka dedikuar një shkrim ngjarjeve të fundit në të cilat disa këngëtarë janë përfshirë. Ai është ndalur tek arrestimi i Stresit,...

Moderatori ironi për policinë: U këputën duke punuar… arresto dhe liro...

U deshën forca të shumta policore për të kapur Stresin, këngëtarin e njohur, i cili akuzohet për një dozë droge dhe për armëmbajtje pa...

I shtrirë dhe lakuriq në dhomën e hotelit, dalin pamjet e...

Policia ka publikuar ditën e sotme pamjet e arrestimit të reperit Stresi. Stresi u arrestua pasditen e djeshme në një dhomë hoteli në zonën e...