Tag: Reagime

Manjani-Ramës: Shumë shpejt po vjen dita që s’do kesh kë të...

Ish-ministri Ylli Manjani shkruan se arrestimet politike që po bëhen, nuk i dëmtojnë kundërshtarët e kryeministrit Rama, por i bëjnë më të fortë. Manjani thotë...

“Ustai” ndryshon kufijtë e Bashkive’ Manjani: Duhej bërë me ligj jo...

Denoncimin e parë për ndryshimin e hartave për qëllime elektorale e bëri Partia Demokratike (kliko ketu), ku më pas e gjitha u shoqërua me...

“Shqiptarët nga mali”, pas deklaratave raciste Kryeministrja serbe nuk do të...

Kryeministrja e Serbisë Ana Bernabiç nuk mund ta vizitojë Kosovën nëse kërkon leje për shkak të deklaratave të saj “raciste”. Ky vendim pritet të...

Manjani- Ramës: Meseletë me fall e me fallxhorë tua tregojë plakave...

Ish-ministri Ylli Manjani i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili deklaroi më herët se shkrimin në gazetën gjermane, e kishte bërë ish-ministri. Manjani i...

“Policia nuk vepron, megjithëse di gjithçka”, reagime nga PD pas vrasjes...

Vrasja e dy vëllezërve ka nxitur reagime të forta nga ana e opozitës, të cilët dënojnë ashpër krimin e rëndë, ndërsa ngrenë shqetësimin e...

Eurodeputetët në Tiranë, Fleckenstein humbet durimin: Zgjidhini vetë problemet, nuk ndërhyjmë

Ditën e sotme, eurodeputetët e PE pas takimeve që zhvilluan në vend, në një konferencë për gazetarët folën hapur lidhur me situatën e krijuar...

‘Po shkoi Aurela, harroje të fitosh tek Kënga Magjike’, Albërie sqaron...

Një deklaratë e fortë dhe e sinqertë e këngëtares Albërie Hadërgjonaj u shpërnda me shpejtësi në rrjet dhe u kthye në qendër të vemendjes...

Lori hedh foto nga Londra, komentuesit: Meqë je studente, trego mbështetje...

Lori Hoxha trashëgimtarja e Top Channel, prej disa muajsh ndodhet në Londër pasi po vazhdon studimet në një nga universitetet atje. Dy ditëve të fundit,...

Ish-ministri: Rama i vetmi kryeministër që i thotë popullit të vet...

Ish-ministri Ylli Manjani ka komentuar sërish veprimet dhe fjalët e qeverisë, sidomos pas fjalës së fundit të përmendur nga rilindja, drejtuar banorëve të Astirit,...

‘Lufta mes moderatorëve’, Ermali vazhdon me kundërpërgjigjet në rrjetet sociale

Altuna Sejdiu ishte e ftuara e Ermal Mamaqit në puntatën e radhës në  'Xing me Ermal'. Fakti që Tuna u lirua nga komplekset dhe...