Tag: Reagime

Qytetarët shpërthejnë në rrjet pas kapjes së 24 vjeçarit, kërkojnë dënimin...

Masakra me 8 të vdekur në Selenicë ka tronditur vendin tonë e kësisoj reagimet dhe komentet e qytetarëve kanë qënë të shumta. Vrasësi është kapur...

FOTO LAJM/ Ironia, në rrjete: E kishe merak se si ngrihej...

Protesta e sotme te Rruga e Kombit, përveç sensibilizimit dhe mbështetjes së madhe, është pasuar edhe me ironi në rrjetet sociale, ndaj kryeministrit Edi...

Pas Asamblesë, reagojnë të përzgjedhurit e kabinetit të ri qeverisës

Pas deklarimit te emrave zyrtare qe do te perfaqespjne ministrite ne kabinetin e ri qeverise të zgjedhurit  kanë dhene edhe reagimet e para. Ditmir Bushati:...