Tag: Reagime

Debati për deklaratat e Bashës mbi QSUT-në, Bardhi i përgjigjet mjekes:...

Statusi i një mjeke, të quajtur Silvana Çeliku, beri buje dhe u shërnda nga mediat pranë qeverisë si një reagim ndaj komenteve të kryetarit...

‘Dita botërore e kancerit’/Ish-deputeti: Shëndetësia jonë “Sëmuri i Madh”, Shqipëria nuk...

Në diten boterore te kancerit, ish-deputeti Tritan Shehu shprehet se shendetesia eshte i semuri me i madh vetë. Sipas asaj qe ish-deputeti thekson, Shqipëria nuk...

Reagimet e zyrtarëve të huaj tërheqin vëmendje: Ligji i miratuar frenon...

Përveç opozites, gazetareve, shoqateve, shoqerise civile dhe disa prej socialisteve qe e kundershtuan, ligji per anti-shpifjen terhoqi vemendjen dhe te nderkombetareve, perfaqesues te partive...

“Vajza pyet për babanë”, asnjë gjurmë nga kapiteni i jahtit turk,...

Në mënyrë të mistershme u zhduk kapiteni i jahtit të biznesmenit turk, Sevgin Yavuz. Zhdukja e tij, ka alarmuar dhe familjarët, të cilët kanë...

“Soros në Beograd projektoi copëtimin e Kosovës”, Berisha zbulon detaje: U...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbërthyer gjithë planin sipas tij, të copëtimit të Kosovës, e iniciuar nga fondacioni Soros. Berisha në rrjetet sociale shkruan se fondacioni...

Balla kujtohet dy ditë pas të ironizojë deklaratat e Metës: Avni...

Kreu i Grupit Parlamentar të PS ka komentuar në seancën e sotme deklaratat e presidentit Ilir Meta, deklarata këto që kanë zgjuar interes dhe...

“1 Korrik 2019”, Ish-ministri: 85% e shqiptarëve nuk e pranojnë këtë...

Ish-ministri Ylli Manjani kete mëngjes e ka filluar me një shkrim në rrjetet sociale ku flet për 1 Korrikun. Duke sjellë në vemendje si...

“Pse reagoi dy ditë pas takimit publik?”, Vasili-Hajdarit: Uroj që nesër...

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili i është përgjigjur gjithashtu thumbave të deputetes Rudina Hajdari, e cila më herët sulmoi presidentin Ilir Meta se nuk...

VIDEO/”Po i fryn konfliktit civil”, PD: Rama ka një skenar të...

Partia Demokratike parashikon se do të ketë dhunë dhe përplasje në datën 30 Qershor. Nga selia blu, sekretari i përgjjthshëm, Gazmend Bardhi, deklaroi se...

Maliqi thumbon keq Ramën: Mbahu Komandant! Në 30 do festosh ditëlindjen...

Deputeti Lefter Maliqi vazhdon sërish me sulmet dhe thumbimet e tij ndaj Kryeministrit Rama, duke i vendosur atij epitete si  kalorës të Rilindjes së...