Tag: nena

Rama përcakton orarin për shëtitje dhe për nënat me fëmijët

Pas të moshuarve nesër e kanë nënat me fëmijët të dalin në këmbë deri në orën 11:00 në  qendrat urbane. Vetëm nënat me fëmijë deri...

90-vjeçarja nga Hasi fiton betejën me koronavirusin

Një 90-vjeçare nga Hasi është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Rama, i cili e ka ndarë me ndjekësit në...

Tragjedi në Bulqizë, bombola e gazit i merr jetën nënës dhe...

Policia zbardh ngjarjen e rende te ndodhur në Bulqizë. Tre pjesëtarë të një familjeje, nëna me dy fëmijët,  humbën jetën si pasojë e helmimit...

FOTO/Dalin pamjet para rrëmbimit të Renit, nëna e këngëtarit të tallavasë...

Publikohen pamjet e mbrëmjes së 29 Qershorit 2014, ditën kur është parë për herë të fundit në publik këngëtari i tallavasë Renato Hamza, i...

Tragjike, nëna humb ndjenjat nga infarkti dhe bie mbi djalin 4-muajsh,...

Një ngjarje e rende ka ndodhur ne Amerikë, aty ku një grua 38 vjeç, nënë e një foshnje katër muajshe, pësoi infarkt dhe ra...

Ripërsëritet ngjarja e rëndë në Gjirokastër, nëna dhunon vajzën në oborrin...

Ripërsëritet e njejta skenë sërish në zonën e Gjirokastres. Policia e qytetit vuri në pranga një nënë 35- vjeçare pasi akuzohet për dhunë në...

Në dhomën ku ndodhi krimi i rëndë, nëna e viktimës tregon...

Detaje të frikshme ka rrëfyer nena e viktimes se sotme ne Paskuqan,pas krimit te rende te ndodhur ne prani dhe te një 18-vjeçare. Eredet Çapoku...

FOTO/Rrëfehet djali që shkoi në mbrëmjen e maturës me mamin: Nuk...

Historia e maturantit nga Kukësi rrëmbeu qindra pëlqime dhe komente pozitive nga publiku. Sabit Tusha dhe nëna e atij Hate u pëlqyen pa masë...

FOTO/Këngëtari i famshëm puth nënën në buzë, fansat e ‘masakrojnë’ me...

Këngëtari i famshëm e ka tepruar me  veprimin e tij të fundit. Bëhet fjalë për Malumën i cili njihet per stilin e tij në...

FOTO/Këngëtarja shqiptare suprizon nënën e saj, i bën dhuratën e shtrenjtë

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare me famë botërore, nuk ka harruar të surprizojë nënën e saj. Dhe pse me një dhuratë modeste, Bebe ka treguar para...