Tag: nena

Pedofili i Peshkopisë që përdhunoi dhe vrau 10 vjeçarin tenton vetëvarjen,...

Historia e Shpëtim Zizës, një emër i njohur për drejtësinë shqiptare, është rikthyer në emisionin ‘Me zemër të hapur’. Ai është dënuar me burgim...