Tag: nena

E FUNDIT/ Identifikohet nëna që hodhi foshnjen e pajetë në koshin...

Identifikohet nëna e foshnjes së gjetur të pajetë në një kosh mbeturinash në lagjen Ali Demi. Sipas policisë ajo është H.M.,32 vjeçe, banuese në Gjirokastër....

Ish-bashkëshortja e Olsi Çekiçit kthehet nga Italia, i drejtohet Gjykatës me...

Ish-bashkëshortja e Olsi Çekiçit,  i cili masakroi nënën e tij pak ditë më parë në fshatin Buçimas, ka mbërritur sot në Shqipëri. Burime për AbcNews,...

Braçe pikëllohet për ndarjen nga jeta të Anetës: E kam me...

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ngushëllon familjen Rama për humbjen e nënës së tyre, Aneta Rama, në moshën 82-vjere. Braçe ka postuar një mesazh të veçantë për...

E FUNDIT/Shuhet nëna e Edi Ramës

Shuhet në moshën 82-vjeçare Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e dha vetë...

VIDEO/Pamjet brenda shtëpisë së “ferrit” në Tiranë, tri gra të izoluara...

Kjo është shtëpia e familjes Josifi. Në njërën nga dhomat u dergj e vdekur prej më shumë se një vit Anisa Josifi, ndërsa e...

FOTO/“Me gruan që më dha jetën”, kështu preferon ta kalojë Rama...

Kryeministri Edi Rama feston sot 56-vjetorin e lindjes dhe me këtë rast ka publikuar një foto me nënën e tij Anetën. “Me gruan që më...

Ngjarje e rëndë në Berat, djali dhunonte vazhdimisht nënën e tij

Një 41-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Beratit pasi ushtronte dhunë ndaj nënës së tij. ''Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e...

Videoja e Veliut për nënën e 15-vjeçarit/Si e komenton Rama: Nuk...

Kryeministri Edi Rama e pranoi se drejtori i Policise Ardi Veliu gaboi me videon qe tregoi para komisionit te sigurise, per nenen e 15-vjeçarit...

VIDEO/77-vjeçarja nga Fushë-Kruja del nga Infektivi, fiton betejën me COVID 19

Një nënë 77-vjeçare nga Fushë-Kruja ka lënë ambientet e Spitalit Infektiv dhe është rikthyer pranë familjes së saj. Lajmin e ka shpërndarë vetë ministrja e...

Rama: Pse mua nuk më ka marrë malli për nënën time?...

Përpara se të niste t’i kthente përgjigje qytetarëve, në një lidhje të drejtpërdrejtë nga llogaria e tij në Facebook, kryeministri Rama ka adresuar edhe...