Tag: nena

FOTO/Ja çfarë i bashkon 3 opozitaret, Jorida Tabakun, Ina Zhupën...

Të tre personazhet më të spikatura të politikës ndanë lajmin e bukur se  së shpejti do të bëhen nëna! Një emocion i cili nuk...

Elbasan, ndërron jetë nëna e re, 1 orë pas lindjes

Një vajzë ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme. Mësohet se 25-vjeçarja ka humbur jetë vetëm një...

Nuk e lejon vjehrrën të prekë foshnjën, arsyeja e kësaj nëne...

Një nënë e re mesa duket e marrë shumë seriozisht të qenurit nënë dhe për këtë gjë është siguruar deri në ekstrem. Ajo për ti...

Aksident në Shkodër, nëna humb jetën, e bija shtatzënë në gjendje...

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një grua ndërsa ka lënë të plagosur rëndë një tjetër. Mësohet se aksidenti i rëndë ka ndodhur...

Policia zbardh ngjarjen në Korçë: I biri masakroi nënën e tij...

Policia e Korçës ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në Korçë ku 84-vjeçarja Nazime Demollari u  gjet e vdekur në banesën e...

Vrau 85-vjeçaren, zbulohet motivi pse e mbyti djali nënën

Policia ka konfirmuar se motivi i vrasjes së 85-vjeçares në Korçë është pikërisht gjendja e alkoolizuar e të birit. Nazim Demollari është gjetur nga policia...

VIDEO/Historia e të moshuarës, në vend të pensionit i dërgojnë 143...

Një rast i pazakontë është transmetuar në Fiks Fare. Një e moshuar nga Lushnja ka kërkuar të marrë pensionin e saj, ndërkohë punonjësja e...

Protestat e banorëve të Astirit, i morën djalin në polici, nëna...

Këto pamje tregojnë gjendjen e rënduar shëndetësore të një prej banoreve, pjesë e të gjithë atyre të cilët protestojnë për të mos lejuar shembjen...

Letra e nënës për Kuvendin: Çmimi i shtrenjtë i ilaçit, po...

Një nënë nga Tirana i ka dërguar një letër Parlamentit të Shqipërisë dhe Komisionit të Ligjeve për shëndetësinë, duke i kërkuar ndihmë që të...

Po peshkonte në lumin ku nëna po mbyste vajzat e saj,...

Ardimir Murataj është djali i cili ka qënë prezent në momentin kur Rudina Kishtari po mbyste vajzat e saj në lumin Seman. Ai ishte i...