Rama përcakton orarin për shëtitje dhe për nënat me fëmijët

0Shares
0

Pas të moshuarve nesër e kanë nënat me fëmijët të dalin në këmbë deri në orën 11:00 në  qendrat urbane.

Vetëm nënat me fëmijë deri në 10 vjeç, shkruan kryeministri Edi Rama ndërsa fton të bëjnë kujdes:  Nënat duhet të mos shoqërohen me shoqe dhe fëmijët duhet të mbahen larg çdo kontakti me fëmijë të tjerë

Ndërkohë të gjithë baballarët, ku fëmijët mbi 10 vjeç dhe të moshuarit në shtëpi deri të hënën në orën 05.00.

POSTIMI I PLOTE

Nesër në qendrat urbane do të dalin në këmbë deri në orën 11.00, vetëm nënat me fëmijë deri në 10 vjeç.

Kujdes! Nënat duhet të mos shoqërohen me shoqe dhe fëmijët duhet të mbahen larg çdo kontakti me fëmijë të tjerë.

Të gjithë ne baballarët, fëmijët mbi 10 vjeç dhe të moshuarit në shtëpi deri të hënën në orën 05.00.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje