Tag: femijet

Tragjedi në Bulqizë, bombola e gazit i merr jetën nënës dhe...

Policia zbardh ngjarjen e rende te ndodhur në Bulqizë. Tre pjesëtarë të një familjeje, nëna me dy fëmijët,  humbën jetën si pasojë e helmimit...

FOTO/Rudina Dembacaj pozon për herë të parë me fëmijët e Mark...

Rudina Dembacaj ka hedhur hapa me tutje, persa i perket marredhenies me Mark Frrokun, ish-deputetin e njohur. Ajo së fundmi, eshte pare ne shoqerine e...

VIDEO/Denoncimi i PD nga Burreli: 7 kilometra për të shkuar në...

Kjo është rruga që përshkojnë në këmbë çdo ditë një grup fëmijësh për të shkuar në shkollë. Një denoncim, ky qe vjen nga Partia...

Rrëfime tronditëse/Nënë e bijë u mbytën në rezervuar, burri shpërthen në...

Bashkëshorti i Lirisë, gruas që u mbyt tragjikisht në gropën me ujë bashkë me të bijën, rrëqeth mbarë shqiptarët me rrëfimin në emisionin “Shqiptarët...

“Më keq se në Kinë”, Vokshi nxjerr videon: Fëmijët e shkollave...

Pak me heret ne kemi raportuar lidhur me organizimet e shumta qe jane ndermarre per perurimin e stadiumit "Air Albania Stadium", duke përfshirë të...

Fëmijët me maska godasin me sende të forta autobusin e linjës,...

Teksa dje festohej Halloween, një situatë e pakëndshme ka ndodhur në Prishtinë, ku dhe gjërat dalin nga kontrolli. Linja Urbane e Prishtinës ka konfirmuar se...

Zbulohet shkaku i helmimit të 60 nxënësve në shkollën e Postribës

60 nxënës u helmuan në shkollën "Adem Haxhia", ngjarje e cila vuri në lëvizje edhe institucionet.Fëmijët thanë se shqetësimet u nisën pasi konsumuan ushqime...

Me të vjella e temperaturë, shkon në 50 numri i nxënësve...

Ka shkuar në 50 numri i nxënësve të helmuar në Postribë të Shkodrës, pasi kanë konsumuar ushqim pranë shkollës. Sipas burimeve, disa nxënës janë...

FOTO/Zhupa denoncon propagandën e Veliajt: Si po i indoktrinon fëmijët me...

Zëdhënësja e Partisë  Demokratike ka kapur një aspekt tjetër, përpos asaj që është propaganduar nga Erion Veliaj, me fillimin e sezonit të ri shkollor. Ina...

Zjarri i madh në pallat, flet heroi që shpëtoi 4 fëmijët:...

Për pak sa nuk ndodhi një tragjedi, por fatmirësisht, ndërhyrja e një prej banorëve te zonës e shmangu një gjë të tillë. Bëhet fjalë për...