FOTO/Këngëtari i famshëm puth nënën në buzë, fansat e ‘masakrojnë’ me komente

Ndaje

Këngëtari i famshëm e ka tepruar me  veprimin e tij të fundit. Bëhet fjalë për Malumën i cili njihet per stilin e tij në të kënduar.

Ai ka surprizuar të gjithë në  ‘Ditën e Nënës’. Kanë qenë të shumtë VIP-at që kanë postuar foto me nënat e tyre, por ai që ra në sy ishte postimi i këngëtarit të njohur nga Amerika Latine, Maluma.

Ai e ka uruar mamanë duke postuar një foto ku shihet teksa e puth atë në buzë.

Ky veprim i këngëtarit ka nxitur shumë reagime në rrjetet sociale, në internet.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje