Tag: maluma

FOTO/Frika nga koronavirusi, koncerti në Tiranë i këngëtarit me famë botërore...

Konfirmimi i dy rasteve me koronavirus në Shqipëri solli pezullimin e mësimit në të gjitha shkollat për dy javë, si dhe pezullimin deri më 3 prill...

FOTO/Maluma koncert në Tiranë, për të bërë foto me të duhet...

Per shume prej nesh mund të duket e pabesueshme, por këngëtari me famë botërore, Maluma, do te japë një koncert madhështor në Tiranë. Në listen...

VIDEO/Reperja shqiptare takohet me Malumën, menaxheri zbulon planet

Reperja shqiptare Tayna ka takuar këngëtarin me famë botërore Maluma, i cili është i pëlqyer shumë nga vajzat për shkak të bukurisë që ka. E...

VIDEO/Reperja shqiptare tërheq vëmendjen e këngëtarit të famshëm, ja si reagon...

Nuk është hera e parë që artistet shqiptare impresionojnë dhe marrin vemendjen dhe të artistëve të huaj. Tayna ka arritur të fitojë edhe vëmendjen e...

FOTO/Këngëtari i famshëm puth nënën në buzë, fansat e ‘masakrojnë’ me...

Këngëtari i famshëm e ka tepruar me  veprimin e tij të fundit. Bëhet fjalë për Malumën i cili njihet per stilin e tij në...