Tag: kanabis

Gazetari në mes të fermave me kanabis paralajmëron të reja: Nën...

Pas denoncimeve të shumta në media të ndryshme, këtë të shtunë gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka shpërndarë disa fotografi ku ai shfaqet në mes...

VIDEO/Policia kishte informacion dhe i mbajti në vëzhgim, tre të rinjtë...

Policia e Tiranës ka arrestuar mbrëmjen e djeshme tre persona pasi kishin informacion që merreshin me shpërndarjen e lëndëve narkotike. Burime zyrtare bëjnë me dije...

Me pushime në jug dhe kanabis me vete, pranga dy të...

Policia ka arrestuar në flagrancë dy persona për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. Një 30 vjeçar nga Lushnja u arrestua në dhomën e...

I zbulojnë arsenal armësh në banesë, arrestohet 36 vjeçari në Kolonjë

Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një 36 vjeçar, të akuzuar për kultivim të lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit të koduar “Radovicka”, është...

Dy vëllezërit nga Tirana në pranga, policia jep detajet mbi arrestimin...

Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, ku policia njofton per arrestimin e 2 personave. Burimet zyrtare bejne me dije se...

VIDEO/Dronët dhe 80 forca policie vijojnë të monitorojnë, Durrësi ‘i pastër’...

Policia ka vijuar kontrollin e  territorit, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narkotike. Në qytetin e Durrësit është ushtruar një kontroll ku...

VIDEO/Policia kontrollon me dron për kanabis, bie në gjurmët e një...

Një 27 vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit, pasi u gjet në posedimin e 30 fidanëve me kanabis, në tentativë për ti kultivuar. Pas...

VIDEO/Protestat e opozitës hapen nga të rinjtë, FRPD para Kryeministrisë

Sezoni i ri i protestave të opozitës duket se do të hapet nga të rinjtë. Forumi Rinor i Partisë Demokratike ka thirrur një protestë...

EMRAT/Drejtonin fabrikën e kanabisit në Britani, 6 shqiptarët përfundojnë në burg

Media britanike i kushton nje artikull, gjashtë emigrantëve shqiptarë, te cilet jane denuar me burg. Sipas shkrimit, gjashtë emigrantë të paligjshëm shqiptarë që drejtuan një...

FOTO/Aktori shqiptar i Hollivudit bëhet pronar i një ferme kanabisi

Çfarë ndryshimi ka ndodhur në 45 vite. Aktori me origjinë shqiptare, Jim Belushi - i cili u rrit, u bë aktor i njohur, komedian...