Tag: i riu

Kapet 32-vjeçari me rrezikshmëri të lartë në Sarandë, veprat penale që...

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Sarandës, pasi një ditë më parë dyshohet se është konfliktuar fizikisht dhe ka kanosur shtetasin...

Rrezikonte mbytjen në det, policia shpëton të riun në Durrës

Një 25 vjeçar është shpëtuar për mrekulli këtë të premte pasi rrezikoi që të mbytej në det. Policia bën me dije se kanë qenë...

I riu me koronavirus u vetëvra, reagon spitali “Shefqet Ndroqi”

Spitali “Shefqet Ndroqi” ka reaguar pas ngjarjes tragjike të ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një pacient me COVID-19 i dha fund jetës duke u...

Arrestohet 31-vjeçari në Tiranë, sekuestrohet më shumë se 1 kg heroinë...

Policia  e Tiranës ka arrestuar një 31-vjeçar në një banesë në rrugën “Asdreni” në kryeqytet. Mësohet se ai shiste drogë shpërndarësve sipas porososive që kërkonin....

Zbulohen detaje nga vetëvrasja e biznesmenit në Tiranë, familjarët: U fiksua...

Detaje të tjera janë mësuar mbi vetëvrasjen e milionerit Eugert Lazaj, i cili u gjet i pajetë nga të afërmit në vilën luksoze në...

Vdes 27-vjeçari në Infektiv, ministria jep detajet

27-vjeçari nga Kavaja që ndërroi jetë sot në spitalin Infektiv, nuk kishte shfaqur simptoma të Covid-19. Ministria e Shëndetësisë sqaron se, referuar shërbimit infektiv, 27...

DETAJE/Qëlloi me armë ndaj dy të rinjve dhe u largua, kapet...

Një 33-vjeçar u vu në pranga nga policia e Durrësi, pasi qëlloi me armë zjarri dhe u largua nga vendngjarja. Ngjarja ndodhi më datën 02.07.2020,...

Ndodh në Elbasan, i riu thyen arrestin e shtëpisë dhe vjedh...

Një i ri në Elbasan është arrestuar për thyrjen e masës së sigurisë së arrestit në shtëpi. Jo vetëm kaq, por 19-vjeçari dyshohet edhe...

Erdhi nga Anglia në Fier i prekur nga koronavirusi, i riu...

Tre raste të reja janë konfirmuar me koronavirus këtë të premte në Fier. Burimet bëjnë me dije se rastet e reja të infektuar sot në...

I riu hidhet nga ballkoni, ndërron jetë rrugës për në spital

Ngjarja e rende ka ndodhur ne Elbasan dhe sipas policise viktima ka mbetur shtetasi 31-vjecar, me inicialet U.Xh. “Shtetasi U.Xh., 31 vjeç, është hedhur nga...