Tag: i riu

Shpërndante kokainë në doza të vogla, çfarë iu zbulua 24-vjeçarit nga...

Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Policia ka arrestuar ne flagrancë një 24-vjeçar. Jane sekuestruar 11 doza me...

Rasti i parë me COVID-19 në Sarandë, një 23-vjeçar paraqitet me...

Evidentohet rasti i parë me COVID-19 në Sarandë. Një i ri 23 vjeç, nga zona e Manastirit, pranë Ksamilit ka shkuar dje me pneumoni...

DETAJE/Arrestohet një 30-vjeçar në Pogradec, kontrolli i zbuloi sende si të...

Policia njofton per arrestimin e nje 30-vjecari ne Pogradec, pasi akuzohet per trafikim te  lendeve narkotike. Sekuestrohet drogë, armë e ftohtë, municion luftarak, radio...

Sarandë/Gjendet i pajetë një person, babai i një fëmije

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Mursi të Sarandës. Një 44-vjecar me inicialet A. K është gjetur i vetëvarur në...

VIDEO/I dënuar me 8 vite burg për trafik droge, si u...

Vijojnë operacionet nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për kapjen e personave të shpallur në kërkim kombëtar. Gjatë operacionit kapet dhe vihet në...

Tragjike, i riu gjendet i vetëvarur në Institutin Bujqësor

Ne Instituin Bujqesor eshte gjetur i vetevarur nje i ri. Burime nga policia bejne me dije se ngjarja ka ndodhur para nje ore dhe...

LAJM I FUNDIT/Gjendet i pajetë në banesë një 33-vjeçar në Korçë

Një 33-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Korçë. Viktima është identifikuar si E.ZH. Paraprakisht policia dyshon se vdekja ka ardhur për...

Panik në mes të ditës në Elbasan, i riu hyn me...

Panik ne Elbasan. Një 34 vjeçar nga Elbasani ka çarë murin rrethues të Drejtorisë së Policisë së rrethit duke hyrë me makinë në oborrin...

Kapet hajduti që vidhte me dhunë këmbësorët në plazhin e Durrësit

Një 29-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Durrësit, pasi vidhte me dhunë nëpërmjet kanosjes me thikë, këmbësorët që kalonin për në zonën...

EMRI/Doli të mblidhte bimë medicinale në Dibër, familja e denoncon të...

Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. Mesohet se i riu ishte ngjitur në...