LAJM I FUNDIT/Gjendet i pajetë në banesë një 33-vjeçar në Korçë

Ndaje

Një 33-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Korçë.

Viktima është identifikuar si E.ZH. Paraprakisht policia dyshon se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrore.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e spitalit të Korçës ku pritet t’i nënshtrohet ekspertizës së mjeko-ligjorëve.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje