Tag: i riu

Kontrollonin sheshin ‘Shqiponja’ në shpërndarjen e kokainës, një në pranga, në...

Shpërndanin kokainë në zonën e quajtur "Sheshi Shqiponja", në Tiranë, vihet në pranga 1 shtetas dhe një tjetër shpallet në kërkim . Policia ben me...

FOTO/Djali u përfshi në atentatin e Shkodrës, babai thirrje publike: Dorëzohu,...

Policia vijon të jetë në kërkim të 19 vjeçarit I akuzuar për atentatin ndaj makinës së shefit të policisë bashkiake të Malësisë së Madhe...

EMRI/Zbardhet atentati në Shkodër, policia shpall në kërkim 19-vjeçarin

Pa kaluar 24 orë nga atentati me armë zjarri ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj, uniformat blu kanë bërë...

E FUNDIT/ Qëllohet me armë drejt kompleksit në autostradë, e biznesmenit...

Qëllohet me armë në drejtim të një kompleksi në Maminas. Raportohet se është qëlluar drejt kompleksit Eugert Lazaj, i cili u vetëvra pak muaj më...

Me dozat e drogës gati për shitje, 32-vjeçari në Tiranë nuk...

Policia e Tiranës ka arrestuar një person, i cili akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike në doza të vogla. Në pranga ka rënë poseduesi dhe...

E rëndë në Durrës, gjendet i vetëvarur një 28-vjeçar

Nje 28-vjeçar eshte gjetur i varur ne banesen e tij. Burime zyrtare bejne me dije se ngjarja e rende ka ndodhur ne nje fshat...

DETAJE/Me 16 persona në makinë, i riu nga Tirana zbulohet nga...

Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt fitimit. Nje 26-vjeçar...

EMRI/Mori leje nga burgu, por nuk u kthye më, detaje nga...

26-vjeçari Elidon Alla ka rënë në prangat e policisë pasi theu lejen e qëndrimit të përkohshëm në shtëpi. Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë e...

E vranë pasi festoi fitoren e Shqipërisë ndaj Greqisë, familja e...

Ishte viti 2004, kur 20-vjeçari shqiptar, Gramoz Palushi u vra në Greqi nga një shtetas greko-amerikan se po festonte fitoren e Kombëtares tonë përballë...

Thellohet misteri i ngjarjes së rëndë në Velipojë, Indrit Bajraktari i...

Teksa ende nuk ka një version zyrtar për menyren e njohjes së Enisa Dodës dhe Indrit Bajraktarit, detaje të reja kanë dalë për këtë...