Tag: pajete

LAJM I FUNDIT/Gjendet i pajetë në banesë një 33-vjeçar në Korçë

Një 33-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Korçë. Viktima është identifikuar si E.ZH. Paraprakisht policia dyshon se vdekja ka ardhur për...

Makina përfundon në liqenin e HEC-it të Banjës, 1 i vdekur

Policia ka nxjerrë një trup të pajetë nga liqeni i Banjës, në të cilin pak më para ra një makinë. Ngjarja ka ndodhur në një...

Gjendet i pajetë një shtetas amerikan në Sarandë

Një shtetas amerikan, i cili banonte në  Sarandë është gjetur i pajetë mesditën e sotme në apartamentin e tij. 70-vjeçari Robert Hood, nga Alaska, prej...

Gjendet i pajetë në banesën e tij ish prokurori, vdekja e...

Mëngjesin e sotëm është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren, ish prokurori Agron Matjani. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë...

34-vjeçari i pajetë në banesë/Policia jep detajet e reja: Iu gjet...

Kreshnik Dashaj, 34 vjeçari i cili u gjet i pajetë këtë të mërkurë në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës, në afërsi të banesës së tij...

“Ma bëri ajo ku*va”, gruaja shpërthen në të qara kur pa...

Detaje të reja janë mësuar pas gjetjes së trupit të pajetë të 42-vjeçarit në Shkodër, pranë biznesit të tij. Arben Ishmaku, 42 vjeç, u gjet...

Gjendet në kanal trupi i pajetë i një 45-vjeçari në Sarandë,...

Një person është gjetur i pajete në një kanal me ujë në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:38, në vendin e quajtur “Kthesa...

U gjet e mbytur nga peshkatarët, identifikohet viktima në Fier

Trupi i një gruaje u gjet i pajetë dhe i mbytur në një lumë të fshatit Ndërnënas, në Libofshë të Fierit. Sipas informacioneve të para...

LAJM I FUNDIT/Gjendet i vdekur polici në furgonin e patrullimit, detajet...

Një polic është gjetur i pajete në Kapshticë. Polici eshte gjetur i pajete brenda në furgonin e patrullimit. Sipas te dhenave te para ai eshte...

LAJM I FUNDIT/Gjendet e pajetë gruaja, dëmtime në kokë dhe në...

Një ngjarje e rëndë  ka ndodhur në Fshatin Vagalat të Memaliajt. Sipas informacioneve të para, trupi i një gruaje është gjetur i pajetë. Mësohet se...