Makina përfundon në liqenin e HEC-it të Banjës, 1 i vdekur

Ndaje

Policia ka nxjerrë një trup të pajetë nga liqeni i Banjës, në të cilin pak më para ra një makinë.

Ngjarja ka ndodhur në një sheshpushim dhe shkak mesohet se eshte bere aksidenti rrugor ku u perfshi viktima.

Viktima është rreth 50-vjeç me iniciale G.A, i lindur në Kuçovë dhe banues në Tiranë. Mësohet se burri po shkonte tek të afërmit.

Zjarrfikësit po punojnë për nxjerrjen e makinës nga uji.

DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje